Prowadzisz sieć odzieżową, sprawdź jak możesz w niej wykorzystać kartę podarunkową

 

Zacznijmy może od wprowadzenia Państwa w temat kart podarunkowych. Czym one są? Na pomysł kart podarunkowych dawno temu wpadły amerykańskie firmy, później ta moda przyszła do nas, są niczym innym, jak po prostu nowoczesną formą promocji danej usługi lub produktu. Zamówić karty podarunkowe możemy  np. w http://spartavity.pl/karty-podarunkowe , jest to niewielka plastikowa karta, podobna do tej bankomatowej, choć nie użyjesz jej w normalny bankomacie, oj nie! Powstały by podkreślić w szczególny sposób lojalność klienta!

 


Jak zatem sieć odzieżowa może wykorzystać taką kartę podarunkową? W przypadku sieci to chyba najciekawszy sposób jej wykorzystania. Zagraniczne sieci odzieżowe wymyśliły kiedyś, by oferować stałym klientom karty podarunkowe, za pomocą których dostaną rabat na wybraną grupę towarów, na przykład podczas kupowania koszulek. Później poszły o krok dalej i wpadły na kolejny pomysł. Zaczęły wykorzystywać karty podarunkowe, w momencie gdy klienci zgłaszają reklamację. I to wcale nie w formie rekompensaty za wadliwy produkt, oj nie! Sieci odzieżowe, zamiast zwracać klientom pieniądze w formie monet i gotówki, wpłacają je na karty i później klienci dostają plastikowe karty do ręki. Do tych kart stworzone są również odpowiednie regulaminy, i to właśnie one pozwalają w prosty sposób wykiwać klientów! W jaki sposób?

 

Karty podarunkowe to miła i ciekawa promocja dla klientów.
Karty podarunkowe to miła i ciekawa promocja.

 

Karty podarunkowe są limitowane czasowo, zwykle jest to odcinek czasu, bliski miesiącowi lub podobnie, ale jak się okazuje to czasami zbyt krótki czas by klient z niej ponownie skorzystał. Z czasem klient też o niej po prostu zapomina, a pieniądze nabite na karcie, której minął termin ważności mogą być wliczone jako przychód dla firmy! Twojej firmy!